V ponedeljek, 30. 1. 2023, so na naši šoli potekale predstavitve različnih poklicev. Na našo pobudo so se odzvali starši, krajani ter zunanje institucije (policija, vojska, gasilska brigada). Starši naših učencev so predstavili poklice: vzgojiteljica predšolskih otrok, ekonomistka, kadrovnica, reševalec, farmacevtka ter poklice v gradbeništvu in strojništvu. Predstavnica Zavoda za zaposlovanje je predstavila poklic psihologinje ter tudi storitve zavoda na področju kariernega svetovanja za osnovnošolce. Sodelavec Rok Pezdirc je predstavil izobrazbo inžinirja kemijskega inžinirstva. 

Na ogledu predstavitve poklica vojaka, so se nam pridružili tudi učenci OŠ Luisa Adamiča Grosuplje. 

Za pripravljenost in čas vseh sodelujočih se jim s strani šole iskreno zahvaljujemo. Da si pridobite vtis o dnevu, si lahko pogledate tudi nekaj fotografij. 

Špela Hribar, šolska svetovalna delavka. 

(Visited 126 times, 1 visits today)
Dostopnost