Koledar tekmovanj 2022/2023

Prijava do 19. 9. 2022: https://forms.office.com/r/5udQWuxqa3

Naziv tekmovanjaŠolsko tekmovanjePodročno tekmovanjeDržavno tekmovanjeMentorCiljna skupina
Tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanje16.01.202325.03.20236.05.2023Mateja Pogorelc 8., 9. razred
Tekmovanje iz fizike za Stefanova priznanja15.02.202313.04.202313.05.2023Mateja Pogorelc 8., 9. razred
Logična pošast5.05.2023/20.05.2023Metka Anžič1. – 9. razred
Bober5.11.202120.11.2021Sebastjan Škrjanc4. – 9. razred
Matemček11.11.2022/26.11.2022Anja Kastelic1. – 9. razred
Matematični kenguru16.03.20235.04.202322.04.2023Simona Ahčin Hribar1. – 9. razred
Kresnička-tekmovanje iz naravoslovja6.04.2023Mateja Pogorelc1. – 5. razred
Šolski plesni festivalAndreja Grilj7. – 9. razred
ElastomobilAndreja Grilj7. – 9. razred
Vesela šola8.03.2023/12.04.2023Sabina Kastelic4. – 6. razred
Vesela šola8.03.2023/12.04.2023Mateja Pogorelc7. – 9. razred
Hitri lončki///Simona Ahčin Hribar8. razred
Male sive celice///Simona Ahčin Hribar7. – 9. razred
Eko kvizPolona Ferbežar6. – 9. razred
Tekmovanje Mehurčki4. 4. 2023Metka Anžič, Mojca Lešek3. razred
Tekmovanje iz znanja angleščine za učence 8. r16.02.2022/12.04.2022Špela Casagrande8.razred
Tekmovanje učencev iz znanja zgodovine6.12.20229.03.2023Majda Pečar8. 9. razr.
Cici vesela šola19.05.2022Brigita Zakrajšek1., 2. razred
Atletsko tekmovanjeekipno sep ’22, posamično maj ’23aktiv športa5.-9.r
Streljanje z zračno puškomarec ’23Barbara TM9.r
Gimnastikanov -mar ’23Jure Virag3.-9.r
Plezanjeapr ’23Jure Virag6.-9.r
Nogometnov – apr ’23Rok Voroš6.-9.r
Košarkadec ’22Marko Markovič8.-9.r
Krosokt ’22Barbara TM1.9.r
Odbojkanov ’22Barbara TM, Jure Virag7.-9.r
Šahjunijdecember, februarjanuar/marecAna Srebrnič2. – 9. r
Tekmovanje iz geografije15.11., 12.00sob.1.4. ob 9.00Polona Ferbežar6.-9.r.
Debatno tekovanje ZIPmarec ’23Polona Ferbežar5.-9.r.
Eko kviz12.01.20237.03.2023Polona Ferbežar6.-8.r
Tekmovanje iz biologije Proteusovo priznanje19.10.20222.12.2022Vesna Groznik8.in 9. r
Tekmovanje iz angleščine za 9. razred22.11.2022/30.03.2023Anita Medved9. razred
Španska bralna značkamarec ’23marec ’23marec ’23Lara Lipnik
Cankarjevo tekmovanje4. 4. 2023 : interesno tekmovanje29. 11. 202211. 3. 2023Barbara Struna, Betka Jamnik6. – 9. razred

(Visited 1.013 times, 1 visits today)
Dostopnost