Govorilne ure

 Prijava na popoldanske govorilne ure:

https://outlook.office365.com/owa/calendar/Govorilneure@ossssi.onmicrosoft.com/bookings/

Prijave so odprte do 12.00 na dan govorilnih ur.

Na dopoldanske in popoldanske govorilne ure se morajo starši učitelju predhodno najaviti.

Knjižničarka, šolska svetovalna delavka, vodja prehrane, ROID, laborant in ravnateljica so dosegljivi med delovnim časom po predhodnem dogovoru.

Popoldanske govorilne ure 2022/2023

Popoldanske govorilne ure bodo vsak 2. ponedeljek v mesecu ob 17.00.

DanDatumGovorilne ure
ponedeljek10. 10. 20221. GU
ponedeljek14. 11. 20222. GU
ponedeljek12. 12. 20223. GU
ponedeljek9. 01. 20234. GU – na podlagi povabila šole
ponedeljek13. 03. 20235. GU
ponedeljek17. 04. 20236. GU
ponedeljek15. 05. 20237. GU

Dopoldanske govorilne ure
Priimek in ime učiteljaTermin
1. Ahčin Hribar SimonaČET, 9.20 – 10.05
2. Anžič MetkaPET, 9.20 – 10.05
3. Bobnar MarjetaČET, 12.10 – 12.55 
4. Casagrande ŠpelaSRE, 10.30 – 11.15
5. Cukjati Tanjapo dogovoru
6. Ferbežar PolonaPET, 10.30 – 11.15
7. Grilj AndrejaTOR, 9.20 – 10.05
8. Groznik VesnaSRE, 13.00 – 13.45
9. Gruden MaticPON, 12.10 – 12.55
10. Hribar Horzelenberg Petrapo dogovoru
11. Hribar Špelapo dogovoru
12. Jamnik BetkaPET, 9.20 – 10.05
13. Jovičić TamaraPON, 10.30 – 11.15
14. Kastelic AnjaPON, 11.20 -12.05
15. Kastelic SabinaPON, 11.20 – 12.05
16. Lara LipnikPON, 12.10 – 12.55
17. Lavrič VeronikaPON, 12.10 – 12.55
18. Lešek MojcaTOR, 11.40 – 12.05
19. Lopert  AlenkaTOR, 10.30 – 11.15
20. Magaš NatašaPON, 10.30 – 11.15
21. Marković MarkoTOR, 12.05 – 12.55
22. Matjažič AnjaTOR, 10.30 – 11.15
23. Mav MajaSRE, 7.40 – 8.25
24. Medved AnitaTOR, 10.30 – 11.15
25. Mostar DanicaPET, 11.20 – 12.05
26. Obreza AnaPET, 11.20 – 12.05
27. Pajk TejaPON, 7.40 – 8.25
28. Pečar MajdaPON, 11.20 – 12.05
29. Pekolj DarjaSRE, 13.00 – 13.45
30. Pogorelc MatejaPON, 10.30 – 11.15
31. Srebrnič Anapo dogovoru
32. Strgar DamjanaTOR 11.40 – 12.05
33. Struna BarbaraSRE, 10.30 – 11.15
34. Struna Berden TatjanaTOR, 12.10 – 12.55
35. Škrjanc SebastjanTOR, 11.20 – 12.05
36. Tacer Miklavčič BarbaraPET, 9.20 – 10.05
37. Virag JurePON, 10.30 – 11.15
38. Voroš RokPON, 11.20 – 12.05
39. Zakrajšek BrigitaSRE, 7.40 – 8.25
39. Zrnec IrenkaPET, 11.20 – 12.05
40. Zupančič Kojić Andrejapo dogovoru
41. Zupančič MartaTOR, 11.20 – 12.05

V pripravi.

(Visited 2.975 times, 2 visits today)
Dostopnost