Marca smo začeli s serijo spletnih šahovskih tekmovanj, kjer veselo šahirajo učenci osnovnih šol iz cele Slovenije. Zvesti člani tekmovanj so tudi naši učenci, ki pridno nabirajo izkušnje in osvajajo najvišja mesta. Učenci igrajo 2 ciklusa tekmovanj: Bodoči velemojstri in Mojstri šahirajo. Med njimi sta najbolj uspešna Domen Bakan in Lenart Dolinar, ki sta se večkrat uvrstila med najboljše tri!

V soboto 10. 4. 2021 naša šola organizira Področno šolsko šahovsko tekmovanje preko spleta (ki je tudi kvalifikacija za za Državno prvenstvo), zato imamo ta teden spletna tekmovanja vsak dan ob 17.30. Vljudno vabljeni vsi navdušenci šaha! Več informacij je v spletni učilnici Šah v Teamsih. Za včlanitev kontaktirajte učiteljico Ano Srebrnič. Najbolj enostavno je to preko klepeta v Teamsih ali pa pišite na e-mail ana.srebrnic@osss.si.

(Visited 102 times, 1 visits today)
Dostopnost