Interesne dejavnosti 2022/23

Prijava do 19. 9. 2022: https://forms.office.com/r/nfqsLsBAEZ

Interesna dejavnostIzvajalecCiljna skupinaTermin
AkrobatikaJure Virag5. – 9. razredpon 0. ura oz. po dogovoru 
Angleška bralna značka Veronika Lavrič 3. – 5. razreda po dogovoru 
Angleška bralna značka Anita Medved7. -9. razredpo dogovoru 
Angleška bralna značka Špela Casagrande6., 8. 9. razredpo dogovoru 
Cici vesela šolaBrigita Zakrajšek1. in 2. razredtor, 0. ura
Evropski klubTamara Jovičić
Lara Lipnik
7. – 9. razred 
FolkloraMatic Gruden5. – 6. razredpetek 6. ura
GibalčekJure Virag1. in 2. razredČET 13:50
Hitri lončkiSimona Ahčin Hribar4. -8. razredpred tekmovanjem oz. petek 6.ura
IgrarijeŠpela Hribar4. razredtor, 6. ura
Improvizacijsko gledališčeLara Lipnik7. – 9. razred 
Jezikajmo po angleškoVeronika Lavrič 4,. 5. razred čet, 6.ura /pet. 5.
KlepetalnicaŠpela Hribar5,6,7. razredtor. 6. ura, pon. 6. ura
KošarkaMarko Marković3.-5. razredČET 15:00
Likovne delavniceLara Lipnik2. – 4. razredčetrtek, 0. ura
Mala eksperimentalnicaMateja Pogorelc3. razredpet, 0. ura
Modelarski krožekSebastjan Škrjanc6. – 9. razredPON 5., 6. ura
NogometRok Voroš3.-5. razredPON 13:50
Pevski zbor, Cici PZAna Obreza1. in 2. razredpet, 5. ura
Pevski zbor, Mladinski PZAna Obreza6.-9. razredpon 6. ura
tor 6. ura
čet 6. ura
Pevski zbor, Otroški PZAna Obreza3. – 5. razreda pon 0. ura
pet 0. ura
Pisana ustvarjalnicaDamjana Strgar1. in 2. razredPON 15.30-16.15
Plesne uriceAnja Kastelic2. – 5. razredpet, 0. ura
Pohodništvo, mlajšiDamjana Strgar1. in 2. razredTOR 15.30
Pohodništvo, starejšiMatic Gruden
Petra Hribar Horzelenberg
4.-6. razredsobota dopoldne (po dogovoru)
Pravljične urice Lara Lipnik1. do  4. razredSRE, 0. ura
Pravljični svetDamjana Strgar1. razredSRE 12.10-12.55
Prva pomočSimona Ahčin Hribar5. – 9. razredapon, 6. ura
Šah – ljubiteljiAna Srebrnič1. – 9. razredtor, 7. ura
Šah – tekmovalna skupinaAna Srebrnič2. – 9. razredsre 7. ura
Vesela šola, mlajšiSabina Kastelic4. – 6. razredČET 6. uro
Vesela šola, starejšiMateja Pogorelc7. – 9. razredapred tekmovanjem, oz. petek 6. ura
Vrtnarski krožekPolona Ferbežar
Simona Ahčin Hribar
Irenka Zrnec
4.-9. razred 
ŽogarijaMarko Markovič1. in 2. razredTOR 15:00
 MažoretkeTeja Pajk4.-6. razredčetrtek, 0. ura
(Visited 2.592 times, 1 visits today)
Dostopnost